Menu

Hakkımızda

Nakliye Hizmetlerimizi Sizler İçin Geliştirdik..

İstanbul Nakliyat olarak ev taşımanın gerçekten evini taşıtacak sizler için ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyoruz, Maddi manevi birçok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir. Aslında kolay kolay da kimse taşınmak istemez, ıllarca yaşadığı mahellede edindiği dostluklar, çevreye hakim olması, onun farklı bir çevrede yaşama tutunma süreci bunlar gerçekten çok zor bir aşamadır, Ama iş yada ailevi bazı sorunlar sizi mecburen taşınma ye iterler, Bu aşamada eşyalarınızı korumak olabildiğince az maddi külfetle evinizi taşıtmak ister sosyal medya aile eş dost çevresi gibi birçok yerden güvenli nakliye firması arama telaşına düşersiniz.


İşte bu aşamada firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Aslında bunun da birçok nedeni var ki bunlar müşteri tarafından hep kabul edilip takdir edilmiştir.. Ücretsiz ekspertiz, ambalajlamdan yeni adresinde yerleştirilmesine kadar size sunulan birçok kolaylaştırıcı çözümlerdir.


Uzman ekiplerimizce size sunulan tüm hizmetlerimiz firmamız tarafından memnuniyetiniz ve güveniniz odaklı olup, ambalajlamada kullanılan ekipmanlar, monte ve demonte işlemlerinin usta ve teknikerler tarafından yapılması, araçların taşıma için en uygun şekilde kasalarının dizayn edilip aparrtlarla desteklenmesi, eşyalarınızı yeni adresinde kolayca hayata başlamanız adına dekorasyoncularımız tarafından yerleştirilmesi hepsi sizin rahatlığınız içindir.


Talepleriniz öenerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimnizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

istanbulnakliyat
evdenevenakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakiyat hizmetlerinde Üstün teknoloji modern nakliyat ilkesi ile sayısız memnun müşteri edinmiş köklü firmayız. Sektördeki varlığımızın hem hizmet verdiğimiz sektör için hemde hizmet alan müşteri için şans olduğuna inanıyoruz..

depolama

DEPOLAMA

Depolama Hizmetlerinde kullandığı depolama alanları ve hizmet veren personelin seçiminde titiz vce kuralcı bir yapı nile hizmet vermeyi ilke edinen firmamız, mutlak müşteri memnuniyetini ve günveni doğrultusunda hizmöeti amaç edinmiştir..

sehirler-arasi-nakliyat

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Bugün sektörün ilk hizmet veren ve çok uzun bir geçmişe dayanan hizmet aktivitesi ile Türkiye 'nin 81 iline nakliye hizmeti için özel tasarlanmış geniş araç filosu ve şubeleri ile hizmet yürüten kurumsal marka ve patent sahibi güçlü firmayız..